CzarnogoraPALATA VENEZIA
Położenie hotelu stwarza gościom możliwość dostępu do wielu atrakcyjnych turystycznie miejsc spacerem. Centrum miasta Ulcinj jest w łatwej do pokonania odległości..
szczegóły
OMEGA
Omega usytuowana jest 200 metrów od zabytkowej części miasta oraz 300 metrów od piaszczystej plaży. Do dyspozycji Gości są tu klimatyzowane apartamenty z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz umeblowanym balkonem lub tarasem. Na świeżym powietrzu znajduje się kuchnia ze sprzętem do grillowania.
szczegóły
TATI
Tati oferuje widoki na Stare Miasto w Ulcinj i Morze Adriatyckie. Klimatyzowane apartamenty z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Obiekt położony jest w spokojnej okolicy w pobliżu gaju oliwnego, 600 metrów od centrum miasta i piaszczystej plaży.
szczegóły
KOPERNIKUS
Otoczony drzewami oliwnymi obiekt Kopernikus oferuje przestronny taras na dachu z częścią wypoczynkową i leżakami.
szczegóły
LLOLLA
Llolla położona jest w zacisznej okolicy, 2 km od piaszczystej plaży. Dysponuje on odkrytym basenem, barem oraz restauracją. Oferuje zakwaterowanie w klimatyzowanych apartamentach z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Do dyspozycji Gości jest bezpłatny parking.
szczegóły
ENEIDA
Eneida oddalona jest o 300 metrów od Starego Miasta w Ulcinj, oferuje prywatną plażę z odkrytym basenem i leżakami. Otoczona zielenią oferuje panoramiczne widoki na Morze. Goście mogą też bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.
szczegóły
MILA
Mila posiada przepiekny widok na Morze Adriatyckie, znajduje się 900 metrów od piaszczystej Wielkiej Plaży i 7 km od Starego Miasta w Ulcinj. Oferuje on klimatyzowane pokoje i apartamenty oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, a także ogród z bezpłatnym sprzętem do grillowania.
szczegóły
BAZAR
Bazar są oddalone o kilka minut spacerem od plaży Velika Plaža. Obiekt oferuje urządzone we współczesnym stylu apartamenty z aneksem kuchennym. Do dyspozycji Gości jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i parking. Spacer do supermarketu zajmuje zaledwie 5 minut.
szczegóły
DOKTOR
Doktor usytuowany jest 100 metrów od plaży i oferuje widoki na Morze oraz Stare Miasto w Ulcinj. Obiekt zapewnia bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, bezpłatny parking oraz apartamenty z balkonem.
szczegóły
ROZELA
Rozela oferuje panoramiczny widok na morze oraz zakwaterowanie z klimatyzacją i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Piaszczysta plaża oddalona jest od apartamentów o 15 minut spacerem, a od Starówki w mieście Ulcinj obiekt dzielą 2 km.
szczegóły


<<< www.czarnogora.net© omegaclub 2002-2018. All rights reserved.
Materiały prezentowane na stronie są własnością Agencji OMEGA
wykorzystywanie ich bez jej zgody jest zabronione!